PRVNÍ POMOC| www.prespalubu.cz

Zaregistrujte se

Odpovídat na inzerát mohou i NEREGISTROVANÍ. Jestliže chcete inzerát vložit musíte se zaregistrovat ZDE. Váš Nick (přezdívku) prosím vybírejte s uvážením. Nejde změnit a bude Vás prezentovat po celou dobu. Podnikatelé, jejichž inzerce souvisí s předmětem podnikání, jsou povinni vyplnit taktéž název, adresu a IČO firmy. E-mailová adresa a číslo mobilního telefonu musí být uvedeny správně. Po odeslání registračních údajů dostanete do 3 minut SMS s aktivačním kódem. Vložením kódu do registračního formuláře registraci ukončíte. Pokud email nebo SMS nedorazí, zkontrolujte údaje zadané do registračního formuláře a prověřte, že email neskončil v koši. Když ani to nevyjde kontaktujte nás na e-mailu: pripominky@prespalubu.cz a my vám pomůžeme.

Můj profil

Každý registrovaný může vkládat 50 inzerátů ZDARMA. Pro vložení vyššího počtu inzerátů a získání mnoha dalších výhod slouží placené členství. Jeho výhody a popis najdete zde

Po přihlášení se vám v pravé části zobrazí vaše osobní informace a osobní udělátka, jejichž pomocí budete svoji palubu spravovat, uklízet a čistit. Přehled vašich inzerátů získáte kliknutím na moje "přes palubu" . Vaše inzeráty můžete UPRAVIT, SMAZAT a také aktualizovat aktualizovat a vložit do podpalubí podpalubí.

Do podpalubí podpalubí můžete uskladnit inzeráty, které nemají být viděny. Např. zboží co momentálně není v nabídce, ale brzy bude.

Aktualizace může být automatická - všech inzerátů najednou dle hodnosti ( denně Plavčík 15, Kormidelník 50 a Kapitán 150 aktualizací) nebo manuální pomocí ikonky pod inzerátem aktualizovat.

Moje "přes palubu" slouží k zobrazení všech vašich inzerátů a levého pruhu s osobním hodnocením a jednotlivými škatulkami, které jste si založil.

Ve složce registrační údaje můžete změnit vaši fotku, informace o vás a podmínky prodeje. Můžete si také nastavit kolik inzerátů chcete zobrazovat na jedné stránce a další osobní údaje.

Jednotlivé Získané získané nabídky a Zaslané nabídky zaslané nabídky Vám přijdou také e-mailem. Jestliže chcete využívat pouze Přes palubu a Získané a Zaslané nabídky nechcete dostávat mailem, můžete si vše nastavit v Registračních údajích.

Vzkazy slouží pro komunikaci s ostatními uživateli. Odstraňují se automaticky po uplynutí 30ti dnů. Každý uživatel má u svého avataru (ikonky) obálku vzkaz po jejímž rozkliknutí můžete vzkaz napsat.

Špeh nabízí možnost sledování zboží na které máte zálusk. Zadáte si co chcete ulovit a jakmile se v inzerci objeví požadované zboží, přijde Vám e-mailem upozornění.

Nová aukce, nový inzerát a škatulky slouží k jejich zadání. Škatulky si vytváří každý své. Slouží k lepší orientaci nakupujících, kteří v případě zájmu o jednu věc, často prohlížejí celou vaši nabídku. Je-li nabídka rozsáhlá, mohou u vás prohlížet pouze složku, která je zajímá.

Získané nabídky si můžete pro snažší orientaci třídit na zaplacené, odeslané a odstraněné. Zájemce si může při odpovědi na váš inzerát věc rovnou zarezervovat a tím ji umístí do složky rezervace rezervace.

Oblíbené inzeráty si uložíte kliknutím na srdíčko oblíbené inzeráty, které se zobrazuje u každého inzerátu. Jsou to inzeráty, ke kterým se chcete ještě vrátit nebo je sledovat.

Moji oblíbenci moji oblíbenci zahrnují všechny vaše oblíbené inzerenty. Můžete si k nim psát poznámky poznámka a také je mazat smazat. Do seznamu se oblíbenec dostane kliknutím na oblíbený inzerent.

Neoblíbené uživatele si můžete stejným způsobem uložit do složky Na tyto pozor na toho pozor. Na stejném místě můžete také ohodnotit uživatele. Před uzavřením obchodu si ale pročtěte hlavně složku s jeho negativními hodnoceními.

Filtr má každá kategorie samostatně. V případě, že chcete vyhledávat více položek současně oddělte je od sebe čárkou (např. Next, Gap, SAMSUNG).

Odpovědět na inzerát můžete kliknutím na tlačítko ODPOVĚDĚT umístěné pod každým inzerátem. Inzerentovi můžete zanechat krátký vzkaz a danou věc si můžete také zarezervovat. Po aktualizaci stránky se u tohoto inzerátu objeví kolikátý jste zájemce. Kopie vašeho vzkazu přijde e-mailem vám a inzerentovi. Tuto službu si ale můžete zrušit nastavením ve složce registrační údaje.

Jestliže si inzerent nechal ověřit adresu, objeví se u jeho Nicku tento symbol ověřený inzerent.

Poštovné by nemělo sloužit k zvýšení zisku. Aktuální ceny najdete tady.

Dále by vás mohly zajímat velikosti oblečení a obuvi.